CENÍK

DĚTI, RODINNA, PÁRY, TĚHOTNÉ..............S................

Focení ve fotoateliéru, cca 1 hodinu, 5ks fotografií v barvě + 5 ks v černobílé úpravě. Fotografie zasílám v digitální verzi přes internetové úložiště nebo na Váš flash disc. 

Doba vyhotovení fotografií od focení je 5 dní.

1200 Kč

DĚTI, RODINNA, PÁRY, TĚHOTNÉ.............XL...............

Focení ve fotoateliéru, cca 1 hodinu, 10ks fotografií v barevné + bonus 5 v černobílé úpravě, podle vašeho výběru. Fotografie zasílám v digitální verzi přes internetové úložiště nebo na Váš flash disc.

Doba vyhotovení fotografií od focení je 2 týdny.

1800 

FOCENÍ V EXTERIÉRU

 Cena za dopravu + 8Kč/km. Fotoshooting cca 1,5 - 2 hodiny, 10-15ks fotografií v barevné + min. 5 v černobílé úpravě, dle Vašeho výběru. Snímky zasílám v digitální podobě přes internetové úložiště nebo na Váš flash disc.

Doba vyhotovení fotografií od focení je 2-3 týdny. 

2500 Kč

Obchodní podmínky

Objednáním automaticky stvrzujete přijetí těchto obchodních podmínek. 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografky a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Vyhrazuji si právo fotografie zveřejnit ve svém portfoliu či na webových stránkách. Pokud si nepřejete fotografie zveřejňovat, informujte mě o tom prosím v průběhu focení, nejpozději při jeho skončení. V případě nemoci nebo jakéhokoliv problému mě prosím informujte včas, abych mohla případně termín nabídnout někomu jinému. Focení v exteriéru je do určité míry závislé na počasí. Z tohoto důvodu si vyhrazuji právo termín po dohodě přesunout. Prioritou je pro mě Vaše bezpečnost a komfort. Doba dodání fotografií je uvedená u každého balíčku v ceníku. Vyhrazuji si právo dobu dodání z důvodu nemoci či dovolené prodloužit. O těchto změnách bych Vás informovala. Každá fotka nemusí být dokonale ostrá, dávám přednost zajímavě zachycenému momentu než dokonale ostrému snímkuKonečný výběr fotografií a jejich úprava je zcela v mé režii. Fotografie ve formátu raw neposkytuji. Po předchozí domluvě je možné připravit snímek ve formátu tiff (nejvyšší kvalita pro tisk větších formátů).

Jitka Mikulášová - fotografka